KAJ FHV UNIZA prichádza s ponukou nového 10-týždňového jazykového kurzu s názvom: Spoken English in Business. Kurz bude viesť pani doc. PaedDr. Olena Moskalenko, PhD. z Flight Academy of National Aviation University, Kropyvnytskyi, Ukraine. Kurz začína 11. marca 2019. Na kurz sa môžete prihlasovať elektronickou formou najneskôr do stredy 6. marca 2019 na nasledujúcom linku.

Zoznam vyradených kníh z čiastkovej knižnice FRP 2019 - obsahovo zastarané. Odpredaj za 50 % uvedenej ceny, ceny sú uvedené bez DPH. Osobný odber v Univerzitnej knižnici ŽU v Žiline. Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Platnosť súboru: do 8. 3. 2019

CETRA - Ústav dopravy Žilinskej univerzity v Žiline pre Vás pripravil informačný seminár zameraný na účasť UNIZA v združení špičkových európskych výskumných inštitúcií v oblasti dopravy - ECTRI. Na seminári okrem iného zaznejú aj informácie o možnosti publikovania v časopise ETRR, ktorý je vydávaný s podporou ECTRI.

Strana 1 z 112

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.