Pozvánka - Vianoce na UNIZA, 5. 12. 2019

UNIZA
Dátum:
2019-12-05 13:00 - 17:00

Zažite spolu s nami atmosféru VIANOC na UNIZA, ktoré sa budú konať vo štvrtok 5. 12. 2019 od 13:00 – 17:00 vo vstupnej hale hlavnej budovy.

Srdečne Vás a Vašich blízkych, priateľov a známych pozývame na už tradičné podujatie. Budete si môcť pochutnať na výbornej kapustnici, punči, vypočuť si vianočné koledy a kúpiť si tradičné vianočné výrobky, s ktorými potešíte seba a svojich blízkych.

Aj tento rok bude mať podujatie charitatívny zámer. Pomôcť môžete dvakrát.

Prvý spôsob pomoci je Vianočná dobročinná tombola. Vyzbierané finančné prostriedky z tomboly podporia v spolupráci s Univerzitným pastoračným centrom Žilina dobročinnú organizáciu Centrum pre rodinu, ktorá podáva pomocnú ruku úplným či neúplným rodinám, ktoré sa ocitli v zložitej situácii.

Druhý spôsob pomoci je smerovaný Psiemu útulku Žilina a to formou kúpy kalendára alebo prinesením rôznych použitých alebo nových potrieb pre psíkov (hračky, žrádlo, oblečenie, pelech, deky...).

Na konci podujatia môžete získať pri žrebovaní tomboly jednu z troch spoločenských hier od spoločnosti ALBI.

Tešíme sa na stretnutie.

UNIZA