Športový deň rektora UNIZA 2018

Vážená akademická obec, vážení zamestnanci UNIZA, v stredu 19.09.2018 sa uskutoční každoročne obľúbené podujatie - Športový deň rektora UNIZA.

Na základe informácií, ktoré nájdete v organizačno-technických pokynoch, si môžete vybrať účasť v individuálnom športe, alebo môžete reprezentovať Vašu fakultu (útvar) v súťažiach kolektívnych športov. Doporučujeme Vám vybrať si súťaže tak, aby nedochádzalo k časovej kolízii. Na jednotlivé súťaže sa prihlasujete u garantov športov, ktorí sú uvedení v organizačných pokynoch !

Dovoľujeme si Vás požiadať aj o vyplnenie „návratky" a jej zaslanie e-mailom na sekretariát ÚTV: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 17.09.2018 do 12,00 hod., pretože len na základe vyplnenej návratky budete mať nárok na stravu a občerstvenie !

Veríme, že aj Vašou účasťou na športovom dni dôjde nielen k zaujímavým športovým zápoleniam, ale aj k nadviazaniu neformálnych kontaktov medzi jednotlivými pracovníkmi UNIZA. Aj týmto podujatím chceme podporiť spoločnú komunitu pracovníkov našej univerzity.

Propagačný letáčik

Organizačno-technické pokyny

Časový rozpis jednotlivých športových súťaží

Kolektívna zmluva 2018 Čl. 8: Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi, ktorý sa zúčastní ako súťažiaci na Športovom dni rektora UNIZA, pracovné voľno s náhradou mzdy, s výnimkou zamestnancov, ktorí pracujú na projektoch a ich funkčný plat je hradený z prostriedkov projektu.

ÚTV UNIZA

Fotogaléria

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.