„Loďou v ústrety budúcej kariére“ – pozvánka pre študentov stredných škôl

Ešte stále si sa nerozhodol čo po maturite? Máš vzťah k vode, páčia sa Ti lode a plavba? Tak študijný program „Vodná doprava“ Žilinskej univerzity v Žiline je pre teba to pravé!

Skvelou príležitosťou, ako sa o tomto študijnom programe dozvedieť viac je v poradí 3. plavba pre stredoškolákov pod názvom „Loďou v ústrety budúcej kariére“ opäť na lodi Žilina. Dňa 13. októbra 2017 o 11:00 budú môcť budúci maturanti spoznať plavebnú a prístavnú prevádzku – zoznámiť sa s kapitánom, zakormidlovať si, nazrieť do strojovne, oboznámiť sa s technologickými zariadeniami nákladného prístavu Bratislava či navštíviť lodenicu. Stredoškoláci sa na lodi taktiež dozvedia viac o možnostiach štúdia na Katedre vodnej dopravy Žilinskej univerzity, o mimoškolských aktivitách, podmienkach absolvovania časti štúdia v zahraničí či získania odbornej spôsobilosti vodcu malého plavidla. Od prítomných zástupcov zamestnávateľov sa účastníci plavby dozvedia o možnostiach uplatnenia sa na trhu práce v oblasti vodnej dopravy a vodného hospodárstva.
Zraz záujemcov z radov stredoškolákov je v Osobnom prístave na Fajnorom nábreží v Bratislave. Plavba z Osobného prístavu do bazénov Prístavu Bratislava, Lodenice Bratislava a späť potrvá 2,5 – 3 hodiny. Na lodi bude k dispozícii občerstvenie.
Ak veríš, že táto akcia je stvorená práve pre teba, prihlás sa do 30.09.2017 na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Loď vypláva už o chvíľu, nezmeškaj ju!

Leták

       

Katedra vodnej dopravy     
Žilinská univerzita v Žiline

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.