trendence GRADUATE BAROMETER 2016

„Trendence Graduate Barometer” poskytne každý rok približne 950 univerzitám v celej Európe hodnotné údaje o spokojnosti ich študentov. Naša univerzita sa zúčastňuje na tohtoročnej štúdii. Okolo 280 000 študentov pomáha ovplyvniť budúcu podobu sveta v oblasti práce tým, že sa podelí o svoje ciele a motivácie.

Milá študentka/milý študent – Vyjadrite svoju mienku o Vašej budúcej kariére!

Srdečne Vás pozývame zúčastniť sa na najväčšej európskej štúdii, ktorá sa zameriava na tému kariéra
a vzdelávanie.

Máte záujem pridať sa? Zúčastnite sa na štúdii a kliknite tu:

www.trendence-gradbarometer.eu

Taktiež môžete vyhrať skvelé ceny:

• 5 x poukážka v hodnote 500 €*
  • 10 x poukážka v hodnote 200 €*

*Poukážku BestChoice Europe je možné uplatniť vo viac ako 70 on-line obchodoch. Hodnotu poukážky môžete využiť naraz v rámci viacerých partnerských obchodov.

Na konci dotazníka na Vás čakajú výsledky z minuloročnej štúdie. Na základe Vašich odpovedí dostanú zamestnávatelia a univerzity informácie o tom, aké sú požiadavky novej generácie a Vy získate zadarmo prístup k užitočným informáciam z oblasti štúdia a kariéry.

Vaše odpovede budú anonymné a dáta podliehajú zásadám o ochrane údajov.

Dajte svojej budúcnosti možnosť vyjadriť sa!