AZU – Aktivita zvyšuje úspech

Aktivita zvyšuje úspech je projekt, ktorý prináša na vysoké školy to, čo im chýba – kontakt so skutočnými firmami, lektorov z praxe a vzdelávanie v oblastiach, na ktoré na univerzitách nezvýšil čas, no aj tak ich každý potrebuje. Plagát

AZU – Aktivita zvyšuje úspech

Aktivita zvyšuje úspech je projekt, ktorý prináša na vysoké školy to, čo im chýba – kontakt so skutočnými firmami, lektorov z praxe a vzdelávanie v oblastiach, na ktoré na univerzitách nezvýšil čas, no aj tak ich každý potrebuje. Veríme, že každý študent má svoje silné stránky. Stačí ich nájsť a pracovať na nich. Päť rokov štúdia je dosť dlhá doba na to, aby si každý vytvoril silný základ pre budúcu kariéru. Snažíme sa zareagovať na potreby študentov a priniesť im to čo chcú a potrebujú. Prednášajúci z firiem? Prax počas štúdia alebo projekty vo firmách? Pre nás žiaden problém. Po škole si vďaka viac ako 300 spolupracujúcim spoločnostiam dokáže každý nájsť prácu omnoho rýchlejšie.

Projekty

Veľké firmy majú z času na čas malé problémy, na ktorých sa však študent môže naučiť veľmi veľa. Snažíme sa takéto mikroprojekty vyhľadávať a prepájať tak študentov s firmami, ktoré si takto vedia vytipovať potenciálnych zamestnancov do budúcna.

Stáže

Učiť sa nemusíme len v školskej lavici. Podľa nás je najlepší spôsob učiť sa priamo od ľudí v praxi, na reálnych problémoch, v reálnom prostredí a získavať tak praktické skúsenosti a pracovné návyky už ako študent. Stáž je v tomto tou najlepšou možnosťou.

Udalosti

Aj my sme študenti a vieme, že v reklamnom smogu, je občas ťažké vybrať si zaujímavú prednášku, seminár alebo workshop, ktorý sa koná v našom okolí a nepreklikávať sa pri tom cez desiatky rozličných webov. Zhromažďujeme preto všetky užitočné podujatia na jednom mieste, kde si ich viete filtrovať podľa oblasti záujmu alebo mesta, v ktorom sa konajú.

Pracovné ponuky

Niektorí z nášho tímu si už prešli aj neľahkým údelom hľadania si zamestnania po vysokej škole. Vieme aké zložité môže byť filtrovať ponuky vhodné pre absolventov, prípadne hľadať si part-time job popri škole. Aj tieto ponuky nájdeš u nás na jednom mieste.

Blog

Vysoká škola človeka veľa naučí a vo veľa veciach ovplyvní charakter a zmýšľanie človeka. Pravidelne prinášame rozhovory so študentmi a absolventmi slovenských univerzít, ktorí sa vlastnou prácou stali úspešnými a žiadanými na trhu práce. Inšpirácia a motivácia z prvej ruky.

Záverečné práce

Máš dosť diplomoviek, ktoré ti nedajú do života nič? S našimi partnermi sa nám podarilo pripraviť koncept záverečných prác, v ktorom svoju diplomovku môžeš písať priamo vo vybranej firme, ktorá ti v niektorých prípadoch dokonca poskytne štipendium. Najdôležitejšie však je, že tvoja práca sa zakladá na skutočných poznatkoch z reálnej praxe a riešení problémov a zadania práce priamo u tvojho potenciálneho zamestnávateľa.