Prednášky Univerzity tretieho veku UNIZA v máji

Univerzita tretieho veku Žilinskej univerzity v Žiline Vám aj v mesiaci máj 2016 ponúka zaujímavé prednášky z Cyklu prednášok a diskusií pod názvom „20 krokov k poznaniu“.

Na otázku: Prečo potrebujeme interkultúrnu komunikáciu? sa pokúsime nájsť odpoveď 10. mája 2016 spolu s Mgr. Monikou Korkošovou.

17. mája 2016 nás do sveta arabských mozaík vovedie RNDr. Anna Bálintová, CSc.

PhDr. Peter Mišák bude 24. mája 2016 skloňovať náš materinský jazyk tak, aby sme si rozumeli.... a porozumeli.

Téme Hudby ako súčasti ľudského života budú patriť „takty“ i slová Mgr. Janky Serra, ktoré zaznejú 31. mája 2016.

Prednášky sa uskutočnia v priestoroch Ústavu celoživotného vzdelávania ŽU v Žiline, ul. 1. mája 32, 010 26  Žilina vždy o 15,00 hod. v učebni B106, 1. poschodie. Prípadné zmeny budú uverejnené na webovej stránke U3V Žilina.

Rast spoločného POZNANIA nájdete na webovej stránke http://www.ucv.uniza.sk/ a na facebooku Univerzity tretieho veku ŽU Žilina.