Letná škola ŠKODA AUTO v Mladej Boleslavi

ŠKODA AUTO Vysoká škola v spolupráci so Žilinskou univerzitou a ďalšími partnerskými univerzitami z Poľska, Nemecka a Fínska usporiada druhý ročník letnej školy v Mladej Boleslavi s témou „Green Solutions for Business and IndustrySummer School Information  Application

Letná škola ŠKODA AUTO v Mladej Boleslavi - „Green Solutions for Business and Industry“

Vážení kolegovia študenti,

ŠKODA AUTO Vysoká škola v spolupráci so Žilinskou univerzitou a ďalšími partnerskými univerzitami z Poľska, Nemecka a Fínska usporiada druhý ročník letnej školy v Mladej Boleslavi (ČR) s témou „Green Solutions for Business and Industry“. Žilinskú univerzitu bude reprezentovať šesť študentov.

Ide o atraktívnu príležitosť:

• Práca v medzinárodnom tíme študentov
  • Riešenie reálnych prípadových štúdií
  • Finančný grant ERASMUS (na celý pobyt, dopravu...)
  • 3 kredity za úspešné absolvovanie
  • Podpora od ŠKODA AUTO (exkurzie, školenia, prednášky...)

Podrobnosti sú uvedené v priloženom PDF súbore.

Skúsenosti našich študentov z minulého ročníka si môžete prečítať tu http://www.dsolutions.sk/clever/uploads/10/14496648508.pdf (SPRAVODAJCA Žilinskej univerzity 4/2015 str. 20)

Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa je potrebné postupovať takto:

• Napíšte stručný motivačný list v anglickom jazyku s príp. referenciami (max. 700 slov; MS WORD) a pošlite ho elektronicky na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 31.5.2016.
  • Vyplňte priloženú prihlášku (WORD súbor) a podpísanú ju odovzdajte Mgr. Lenke Kuzmovej (Rektorát ŽU - Oddelenie pre medzinárodné vzťahy a marketing) najneskôr do 31.5.2016.

V prípade otázok sa obráťte na odborného garanta letnej školy za Žilinskú univerzitu: doc. Mgr. Jakub Soviar, PhD. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na váš záujem a účasť.

doc. Mgr. Jakub Soviar, PhD.

odborný garant letnej školy za Žilinskú univerzitu

doc. Ing. Jozef Ristvej, PhD.

prorektor pre medzinárodné vzťahy a marketing