Letné konverzačné kurzy - leto 2016

Ústav celoživotného vzdelávania pre Vás aj toto leto pripravil konverzačné kurzy a prípravné kurzy na Cambridge certifikáty.

Konverzácie v anglickom a nemeckom jazyku:

Konverzácie AJ A2 - B1: 20.6. - 1.7.  8:00 - 10:00   PhDr. Soňa Gallová, AC103

Konverzácie AJ A2 - B1: 18. - 29.7.   8:00 - 10:00    Mgr. Beáta Hajasová, AC103

Konverzácie AJ B2 - C1: 11. - 21.7.   12:30 - 14:30  PaedDr. Barbora Kačiaková, AC103

Konverzácie NJ A2:  11. - 21.7.   8:00 - 10:00    Mgr. Katarína Pankuchová, PhD., AC122

Cieľom kurzov je rozvíjať a upevňovať jazykové zručnosti v ústnom prejave zamerané na prezentáciu a administratívu (štruktúra univerzity, pracovná porada, formálna komunikácia, telefonovanie ai.)

Dôraz sa kladie na konverzáciu a slovnú zásobu potrebnú v pracovnom živote na Žilinskej univerzite.

. rozsah: 20 vyučovacích hodín
. max. 12 účastníkov v skupine
. cena 69 EUR
. možnosť využitia príspevku zo sociálneho fondu vo výške 40 EUR

Prípravné kurzy na Cambridge English skúšky

Intenzívny prípravný kurz FCE: 6. - 21.7.   8:00 - 11:15  PaedDr. Lenka
Môcová, MB11

Intenzívny prípravný kurz CAE: 6. - 21.7.   7:30 - 10:45  Mgr. Oľga Kissová,
MB104

Kurzy sú vhodné pre tých, ktorí dosahujú jazykovú úroveň B2/C1 a majú záujem o získanie medzinárodného Cambridge certifikátu s celoživotnou platnosťou. Cieľom je pripraviť kandidátov na jednotlivé časti skúšky. Súčasťou kurzu sú užitočné tipy, triky ako na to a analýza najčastejších chýb v písomnej aj ústnej časti skúšky. Na konci kurzu majú kandidáti možnosť sa zúčastniť aj tzv. Mock testu - simulácia reálnej skúšky s vyhodnotením.

.  rozsah: 48 vyučovacích hodín
.  max. 5 (mini) / 10 (klasik) účastníkov v skupine
.  cena: FCE klasik 140 EUR / mini 170 EUR
           CAE klasik 160 EUR / mini 190 EUR