Pozvánka na prednášku Current trends in ICT

Pozývame vás na prednášku zahraničných expertov z National University of Ireland Galway (Ireland), Julius-Maximilians-Universität Würzburg (Germany), Dublin Institute of Technology (DIT) (Ireland), Tampere University of Technology (Finland) zameranú na tému "Current trends in ICT", ktorá sa uskutoční 22. 9. 2016 od 9.00 v Aule 4. Plagát

Pozývame vás na prednášku zahraničných expertov z National University of Ireland Galway (Ireland), Julius-Maximilians-Universität Würzburg (Germany), Dublin Institute of Technology (DIT) (Ireland), Tampere University of Technology (Finland) zameranú na tému "Current trends in ICT".

Dr. Schukat: Cyber-security of time-aware CPS
10:00 - 11:00
Dr. Hines: Re-imagining quality of experience models for speech and audio
11:00 - 12:00