Konferencia k reforme vysokoškolského vzdelávania

Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti pripravovanú Konferenciu k reforme vysokoškolského vzdelávania,  ktorej usporiadateľom sú priemyselné zväzy združené v Asociácii priemyselných zväzov a príslušné odborové organizácie, spolu združené v neformálnej platforme s názvom Priemyselná bipartita.

Konferencia sa uskutoční dňa 17. októbra 2016 so začiatkom o 09:00 hod. v hoteli Sorea Regia (Kráľovské údolie 6, Bratislava).

Cieľom konferencie je uskutočniť analýzu stavu súčasného systému vzdelávania, určiť jeho smerovanie a navrhnúť konkrétne opatrenia na zvýšenie efektivity celého procesu. V prílohe Vám zasielam pozvánku, v ktorej nájdete bližšie informácie.

Veríme, že konferencia sa stane základným kameňom pre systémovú transformáciu vysokoškolského vzdelávania.

V prípade záujmu o účasť na konferencii prosím kontaktujte ZEP SR na telefónnom čísle:  0911 149 969, alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Na konferenciu sa platí účastnícky poplatok vo výške 50 Eur, ktorý môže byť uhradený na základe vystavenej faktúry do ZEP SR alebo priamo do Asociácie priemyselných zväzov. Tento bude použitý na úhradu nákladov súvisiacich s organizovaním konferencie a občerstvenie účastníkov.

Radi Vám odpovieme na akékoľvek otázky.

S priateľským pozdravom

Andrej Lasz