HCP Challenge Final

Spoločnosť SAP Vás pozýva na stretnutie s najlepšími nápadmi v strednej a východnej Európe. Desať finalistov medzinárodnej súťaže HCP Challenge pre mladých podnikateľov, startupy, inovatívne spoločnosti a partnerov mení svoje vízie na skutočný biznis s pomocou najmodernejších in-memory nástrojov.

Desať finalistov medzinárodnej súťaže HCP Challenge pre mladých podnikateľov, startupy, inovatívne spoločnosti a partnerov mení svoje vízie na skutočný biznis s pomocou najmodernejších in-memory nástrojov. Súťaž umožňuje kreatívnym ideámnielen vstúpiť na trh, ale ponúka aj platformu na vývoj sofistikovaných IT riešení pre digitálnu ekonomiku.

Od desiatich finalistov očakávame predstavenie ichpodnikateľských nápadov, ktoré môžu využívať SAP HANA Cloud Platform. Porota, v ktorej zasadnú Daniela Chudá, prodekanka Fakulty informatiky a informačných technológií STU Bratislava, Peter Málik, výkonný riaditeľ v Advisory ITRA EY, František Kvarda, zástupca šéfredaktorky Hospodárskych novín, Dilyan Dimitrov, spoluzakladateľ Eleven, Ján Ružarovský, generálny riaditeľ SAP Labs Slovakia a Simon Kaluža, generálny riaditeľ SAP CEE, z nich potom vyberie 3 najlepších.

Víťazi získajú bezplatný prístup k najinovatívnejšej platforme SAP HANA Cloud Platform, mentorstvo vo vývojovej fáze a pomoc s prechodom na trh. Najúspešnejší finalista navyše získa pobyt v SAP Silicon Valley.

Pridajte sa k nám na tejto ceste a nechajte sa inšpirovať kreatívnymi biznis nápadmi z medzinárodného prostredia.
Brána do sveta úspechu sa otvára 22. novembra o 10:30 v bratislavskom co-workingovom centre Impact HUB.

Tešíme sa na stretnutie s Vami,

Tím HCP Challenge