Pozvánka - MAJÁLES 2024

V mene rektora UNIZA si vás dovoľujeme pozvať na MAJÁLES pre zamestnancov a študentov, ktorý sa bude konať pri príležitostí 70. výročia vzniku Žilinskej univerzity v Žiline.

Podujatie sa uskutoční 15. 5. 2024 od 12:00 na Univerzitnom námestí UNIZA.

Pripravili sme pre vás atraktívny program:
12:00 – Otvorenie rektorom UNIZA
12:10 – FS Stavbár
13:00 – Hrdza
14:00 – Contest winner
14:30 – Tolstoys
15:30 – Ukupunktura
16:30 – Vibe a Natalia Hulejová
17:30 – Meowlau x val
18:30 - záver
19:00 - prevoz študentov na Lámavicu (after party) autobusmi od 19:00

Podujatie budú moderovať študenti z rádia RAPEŠ. Okrem toho sa môžete tešiť na rôzne súťaže pre študentov a prezentovanie študentských organizácií. MAJÁLES prebieha v spolupráci so študentskou organizáciou Rádio RAPEŠ.
Počas podujatia si budete môcť pozrieť aj novootvorené Centrum pre popularizáciu vedy – MOTIO a vyskúšať si 38 interaktívnych exponátov, digitálnej techniky a aplikácií na tému pohyb, pohon a robot. Súčasťou centra je aj interaktívna trieda a virtuálna realita.
Vstupy pre zamestnancov budú možné o 9:00, 10:00, 11:00 a 14:00 v hodinových blokoch.

Tešíme sa, že prídete zavŕšiť oslavu 70. výročia založenia UNIZA.

Vedenie UNIZA

29042024 uniza majales 2024