Výzva na podávanie prihlášok ERASMUS+ školenie

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že je možné uchádzať sa o grant na mobilitu zamestnancov/ŠKOLENIE v rámci programu Erasmus+ na akademický rok 2023/2024.

Aktivity zamestnancov v rámci školenia môžu byť rôzne: školenia, študijná návšteva, spoločná práca, praktická príprava a pod. Účasť na konferenciách nie je povolená!

Mobilitu je možné realizovať na vysokých školách, univerzitách, prípadne iných inštitúciách na základe potvrdeného pracovného programu.

Prihlášku a potvrdený Pracovný program /akceptujeme aj kópie/ v slovenskom, alebo anglickom jazyku /Mobility Agreement/ predložte:

• zamestnanci fakulty prodekanovi pre zahraničné vzťahy/koordinátorovi programu Erasmus+
  • zamestnanci ústavu riaditeľovi ústavu
  • ostatní zamestnanci vedúcemu pracoviska

Pracoviskám univerzity odporúčame stanoviť termín pre svojich zamestnancom individuálne a tento im oznámiť!

Zápis z výberového konania aj so zoznamom uchádzačov a skontrolované dokumenty žiadateľov o grant doručia pracoviská univerzity na OMVaM p. Andrlovej najneskôr do 07.07.2023.

Príloha: Program Erasmus+ Prihláška na akademický rok 2023/2024 KA1-Mobilita pracovníkov - ŠKOLENIE
Príloha: Výzva na podávanie prihlášok na mobilitu ŠKOLENIE v akademickom roku 2023/2024
Príloha: Program mobility ŠKOLENIA
Príloha: Mobility Agreement Staff Mobility For Training