MOM pre antigénové a RT-PCR testovanie

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že Mobilné odberové miesto pre antigénové testovanie a RT-PCR testovanie na základe rozhodnutia RUVZ Žilina číslo A/2021/03775/EPI, s miestom výkonu práce Žilinská Univerzita v Žiline, Ubytovacie zariadenie Veľký Diel – Internát bl. ,,D H,, areál, Vysokoškolákov 20, 010 26 Žilina je dňom 30.11.2021 spustené do prevádzky.

Realizuje sa: Ag pre samoplatcov (hradia si občania) – cena za atg. test je 12 €, platba sa realizuje priamo v hotovosti v MOM
Poisťovne: VšZP, Union – v administratívnom procese pre RT PCR cez corona.gov

RT-PCR pre samoplatcov – cena pre samoplatcov je 50 € platba sa realizuje priamo v hotovosti v MOM
Zriadené MOM na základe povolenia RUVZ: 25. november 2021

Ordinačné hodiny pre RT-PCR testovanie COVID-19: pondelok až piatok od 7:30 do 11:30 hod. (od 6.12.2021)
Ordinačné hodiny pre Antigénové testovanie COVID-19: pondelok až piatok od 6:30 do 11:30 hod. a od 12:00 do 14:30 hod.

UNIZA bude aj naďalej realizovať bezplatné testovanie zamestnancov do konca roku 2021 v zmysle manuálu Ministerstva hospodárstva SR. Testovanie bude prebiehať 2x týždenne vždy v pondelok a v stredu od 6:00 do 11:00 hod. v budove AR. Najbližšie testovanie sa uskutoční v stredu 1.12.2021.