Univerzitné cykloraňajky v rámci Európskeho týždňa mobility

Pri príležitosti Európskeho týždňa mobility pozývame všetkých zamestnancov a študentov Žilinskej univerzity v Žiline na Univerzitné cykloraňajky, ktoré sa uskutočnia v pondelok 21. septembra 2020 v čase od 7:00 do 9:00 hod. na univerzitnom námestí.

Na cykloraňajkách si okrem malého občerstvenia môžete dať skontrolovať bicykel, ako aj diskutovať o rozvoji a podmienkach cykloinfraštruktúry pre cyklistov v meste alebo na univerzite.

Vítaní sú všetci, ktorí prídu do práce na bicykli, pešo alebo mestskou hromadnou dopravou.

Cykloraňajky sú organizované Katedrou cestnej a mestskej dopravy (FPEDAS), rektorátom v spolupráci s OZ MULICA a mestom Žilina.

Týždeň mobility končí v utorok 22. septembra 2020 na Svetový deň bez áut, počas ktorého môžu nielen zamestnanci UNIZA, ale všetci Žilinčania využiť bezplatnú mestskú hromadnú dopravu.

Tešíme sa na Vás!

Plagát

Katedra cestnej a mestskej dopravy
Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov