Pozvánka na seminár - Aktuálne problémy znaleckého dokazovania III

Žilinská univerzita v Žiline a Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s Ministerstvom spravodlivosti SR organizujú pre znalcov ekonomických znaleckých odborov a odvetví 13. ročník medzinárodného vedeckého seminára. Prednášky sú zabezpečené predstaviteľmi Ministerstva spravodlivosti SR, Ministerstva vnútra SR a znaleckej praxe. Program je zameraný na postavenie znalca pred súdmi a orgánmi verejnej moci ako aj aplikáciu metodických postupov pri rôznych zadaniach v znaleckých úkonoch a pri ohodnotení podniku.

Seminár je určený pre znaleckú obec, ale vítaná je aj účasť expertov a odborníkov ekonomického zamerania, ako aj manažérov a zadávateľov znaleckých posudkov.
Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu účasť.

Dátum konania: 12. september 2019
Miesto konania: Veľký diel – Aula3

Prihlasovať sa je možné v termíne do 10.09.2019 elektronickou formou na mailové adresy:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihláška

ŽILINSKÁ UNIVERZITA V ŽILINE