Profesorka Tatiana Čorejová sa stala profesorom honorowym Politechniky Lubelskej

Radi Vás informujeme, že pani profesorka Tatiana Čorejová (rektorka v rokoch 2010-2018 a dekanka Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov v rokoch 2002-2010) sa stala profesorom honorowym Politechniki Lubelskej. Ocenenie jej bolo odovzdané na oslavách 66. výročia založenia Politechniki Lubelskej spolu s profesorom Guomo Zhou z Univerzity Zhejiang (Čína) a profesorom Maksatom Kalimoldajevom z Inštitútu informačných a výpočtových technológií Vedeckého výboru Ministerstva školstva a vedy Republiky Kazachstan.

Profesorka Čorejová získala ocenenie za dlhoročnú spoluprácu a aktívnu podporu realizácie spoločných projektov medzi Žilinskou univerzitou v Žiline a Politechnikou Lubelskou, osobitne za prínos k projektu zameraného na rozvoj ľudského kapitálu v oblasti vzdelávania inžinierov a prispôsobovania ponuky Politechniki Lubelskej požiadavkám európskeho trhu práce.

20052019 corejova 1 pl

20052019 corejova 2 pl