ERAdiate Lecture Series #3 – Connected and Autonomous Driving

Dňa 8.10.2018 organizujeme v zasadačke VR na Menze v čase od 10:00 do 13:00 v poradí 3. sériu prednášok zahraničných odborníkov v oblasti Inteligentných dopravných systémov, tentoraz na tému Prepojené a autonómne vozidá, na ktoré Vás srdečne pozývame.

Prednášajúci a témy prednášok:

• Prof. Alexey Vinel, Halmstad University (Sweden): Vehicular Communications for Platooning
  • Francois Fischer, ERTICO – ITS Europe (Belgium): IoT pushing a new V2X paradigm for progressing Connected and Automated Driving
  • Maria Alonso-Raposo, JRC Ispra (Italy): An analysis of possible socio-economic effects of a Cooperative, Connected and Automated Mobility (CCAM) in Europe

Registrácia je dostupná na stránke.

Viac informácií k podujatiu nájdete na stránke.

Prof. Tatiana Kovacikova, PhD.
ERA Chair Holder
ERAdiate project on Intelligent Transport Systems