Girl´s Day 2015 na Fakulte riadenia a informatiky ŽU

Na Fakulte riadenia a informatiky sa 23. apríla 2015 uskutočnil už druhý ročník podujatia Girl´s Day. Jeho cieľom bolo prezentovať odbor Informačné a komunikačné technológie dievčatám vo veku 14-18 rokov, ukázať im jeho atraktívnu stránku a následne perspektívne pracovné možnosti. Aj tento rok bol veľký záujem o bohatý program, ktorý pripravili jednotlivé katedry fakulty ako napríklad YROBOT - ukážka mobilného robotického systému, Matematika v informatike alebo na čo je dobré rozmýšľanie, Optimalizácie inšpirované prírodou, CISCO network academy a pod.