iKariéra Dni Príležitostí

Už tradične, ako každý rok sa odohrá na pôde Žilinskej univerzity veľtrh iKariéra Dni Príležitostí, ktorý organizuje medzinárodná študentská organizácia IAESTE. Dňa 3.novembra v budove rektorátu Žilinskej univerzity majú študenti  a absolventi technických odborov na tomto veľtrhu možnosť priamo zaniesť svoje životopisy a komunikovať so zástupcami jednotlivých firiem  z oblastí strojárskeho, automobilového alebo energetického priemyslu. Študenti zaujímajúci sa o IT technológie si na svoje prídu v priestoroch Fakulty riadenia a informatiky.

Okrem informácií o pracovných ponukách a stážach majú študenti možnosť navštíviť prezentácie jednotlivých firiem ,kde sa dozvedia viac o ich fungovaní a projektoch a ešte si môžu z tomboly domov odniesť zaujímavé ceny.

Plagát