Národná študentská konzultácia

Študenti z celého Slovenska majú možnosť zasiahnuť do pripravovanej novely vysokoškolského zákona. Predtým, než bude Študentská rada vysokých škôl (ŠRVŠ) ďalej rokovať s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a ostatnými partnermi, chceme počuť od Vás študentov, aké zmeny by ste privítali. Vysoké školy reformu potrebujú, ale nie nedomyslenú a ohrozujúcu akademické slobody.

Táto konzultácia je určená len študentom vysokých škôl na Slovensku, členom ŠRVŠ a študentským zástupcom v orgánoch akademickej samosprávy na vysokých školách na Slovensku.
Prihlásiť sa môžete tu.

V piatok 5.3.2021 obdržia všetci prihlásení účastníci na uvedený e-mail odkaz na virtuálne Zoom stretnutie. Spolu s ním aj materiály pre jednotlivé konzultácie.

Svoje pripomienky môžete kedykoľvek komunikovať prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Študentská rada vysokých škôl