Workshopy: Futur:ED - Vaša príprava na budúcnosť

Príležitosť pre študentov a výskumných pracovníkov osvojiť si analytické a inovačné zručnosti v praxi.

Pre záujemcov je v spolupráci s organizáciou Civitta Slovakia pripravená sieť workshopov zameraná na rozvoj kľúčových analytických kompetencií, ktoré sú dôležité pri štúdiu, výskumnej a tímovej práci, a ktoré takisto zvyšujú šance uchádzačov na úspech u budúcich zamestnávateľov. Praktické workshopy vedú skúsení lektori a mentori. V rámci programu sa na konkrétnych problémoch riešitelia naučia, ako používať analytické a kreatívne techniky pre definovanie a analýzu problému, spoznávanie zákazníka alebo vývoj inovatívnych riešení. Okrem toho si môžu účastníci zlepšiť svoje schopnosti vo vedení projektov, v tímovej práci, ako aj prezentačné schopnosti. Absolvent ktoréhokoľvek programu získa certifikát a môže sa zapojiť do súťaže o vecné ceny.

Pre viac aktuálnych informácií sledujte FB stránku programu Futur:ED. Podrobnejšie informácie o programe

Ak máte záujem, zaregistrovať sa môžete priamo tu v linku.

Univerzitný vedecký park