Ponuka – Letná škola strojového učenia 2020

Dovoľujeme si vás informovať o možnosti registrovať sa na Letnú školu strojového učenia 2020, ktorá sa bude konať od pondelka 7. 9. do piatka 11. 9. 2020 na UNIZA.

Cieľom letnej školy bude oboznámiť účastníkov v priebehu 1 týždňa so základmi moderných metód strojového učenia a pomôcť im vybudovať si zručnosti, ktoré im umožnia strojové učenie prakticky aplikovať. Vzhľadom na širokú aplikačnú oblasť strojového učenia je obsah letnej školy vhodný pre študentov s prakticky ľubovoľným študijným zameraním, podmienkou však sú dobré programátorské zručnosti.
Letnú školu spoločne organizujú fakulty FRI a FEIT v rámci aktivít spoločného Laboratória umelej inteligencie Žilinskej univerzity (LUIZA). Partnerom letnej školy je aj slovenské združenie pre umelú inteligenciu Slovak.AI.
Viac informácií nájdete, spolu s registračnými formulármi, na stránke mlss.sk. Prípadné otázky môžete adresovať na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Leták

Za organizátorov letnej školy