AZU webinár: Diskusia o pracovných a životných skúsenostiach

Aktuálny hosť Vás podnieti zmeniť svoj život k lepšiemu, motivačnými odkazmi o vytváraní si života, po ktorom túžite , o odvahe a mnoho ďalšieho v oblasti pracovných a životných skúseností sa dozviete na inšpiratívnom webinári už dnes o 18 hod.

Link na FB udalosť
Registrácia
Príloha

Kto je Ján Dubnička?
✅Ako kouč, lektor, konzultant na Slovensku a v Českej Republike získal stabilnú pozíciu medzi odbornou verejnosťou a lídrami spoločností. U širokej verejnosti je známy svojimi motivačnými knihami 📚 “Chce to len odvahu” a “Vytvorte si život po akom túžite”, ktoré podnietili mnoho ľudí zmeniť svoj život k lepšiemu. Viedol semináre o koučovaní na univerzitách v 🇸🇰 aj 🇨🇿.
Ján Dubnička je človek, ktorého živí a sprevádza 🗣 komunikácia cely život. Vyštudoval masmediálnu komunikáciu 🎤. Dvanásť rokov pracoval ako moderátor a redaktor v médiách 📺📻 a doteraz viedol tri firmy. Je členom Medzinárodnej federácie koučov ICF (International Coach Federation).
Pravidelne je pozývaný ako 🗣 rečník a vedie workshopy na HR konferenciách. Na webinári vyspovedáme Jána Dubničku v oblasti pracovných a životných skúsenosti.

Mgr. Adriana Valentovičová