Posunutie termínu predkladania žiadostí o štipendium v rámci Národného štipendijného programu SR

Termín uzávierky na predkladanie žiadostí o štipendium v rámci Národného štipendijného programu SR, ktorý bol pôvodne 30. 4. 2020, sa posúva na 18. 5. 2020 o 16:00 hod. (stredoeurópsky čas).

Podrobnosti a úplné znenie podmienok programu môžete nájsť TU.
Zmeny podmienok vydáva SAIA, n. o., so súhlasom Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to s cieľom zmiernenia negatívnych dopadov opatrení proti šíreniu Covid-19.

V prípade otázok, týkajúcich sa Národného štipendijného programu, sa môžete obrátiť priamo aj na administrátorov tohto programu - Kristína Sallerová (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.), uchádzači o štipendium s trvalým pobytom na Slovensku; Ondrej Aradský (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.), uchádzači o štipendium zo zahraničia.

UNIZA