Výzva na podávanie prihlášok na získanie grantu - Erasmus+ študijné pobyty a stáže v akademickom roku 2020/2021

Radi by sme Vás informovali o možnosti prihlásiť sa na Erasmus študijný pobyt alebo stáž v akademickom roku 2020/2021. Prihlášku je potrebné doručiť fakultnému koordinátorovi mobilít, ktorý Vás informuje o fakultných podmienkach výberu študentov a podmienkach absolvovania študijných pobytov a stáži. Základné informácie k Erasmus+ študentským mobilitám a zoznam fakultných koordinátorov podľa fakúlt UNIZA sú zverejnené na stránke oddelenia pre medzinárodné vzťahy a marketing (OMVaM).

Prečo Erasmus+ mobilita?

Podmienky absolvovania študentských mobilít a pridelenia grantu na študijný pobyt alebo stáž

Formulár prihlášky Erasmus+ študijný pobyt

Formulár prihlášky Erasmus+ stáž