Podporte svojím hlasom návrhy drevených stavieb

Opäť je tu väčšia študentská súťaž zameraná na drevené stavby. Navštívte medzi 15. júlom a 23. augustom webové stránky súťaže Stavby s vůní dřeva a hlasujte pre niektorý z 38 študentských návrhov drevených stavieb. Do súťaže sa prihlásilo 58 študentov z 9 českých a slovenských odborných fakúlt. Medzi súťažiacimi sa nachádza aj študent Stavebnej fakulty UNIZA so svojím návrhom.

Víťazi, ktorých môžete spolu s odbornou porotou vybrať i vy, si rozdelia ceny v celkovej hodnote 200 000 Kč. Výhru si odnesie i jeden z hlasujúcich – za využitie všetkých hlasov a zodpovedanie súťažnej otázky, je možné vyhrať drevené pero.

Hlasovanie je možné v dvoch kategóriách: Drevené stavby – malé a Drevené stavby – veľké. Témou tohto ročníka bolo: Dřevo nás chrání.

Projekt je financovaný s podporou Ministerstva zemědělství ČR.

22072019 hlasujte drevostavby