Poď aj ty na HACKATHON a vyhraj 5000€

Si nadšenec informačných technológií, vieš čo znamenajú pojmy ako UX, UI, chatbot, front-end, prípadne už máš skúsenosť s tvorbou aplikácií? Ak áno, dokáž nám to a vyhraj 5 000€!

Tatra banka ti spolu s konferenciou Fin.Techsummit prináša skvelú príležitosť. Zapoj sa do HACKATHONU, navrhni aplikáciu, ktorá bude slúžiť zamestnancom banky ako nástroj na učenie a zdokonalenie chatbota a možno aj ty vyhráš zaujímavú finančnú výhru. Pri riešení zadania určite nezabudni na to, ako hravo formou motivovať zamestnancov aby chatbota učili.

Kompletné zadanie a program nájdete tu.

V prípade záujmu sa neváhaj prihlásiť. Počet súťažiacich je limitovaný.

Uzávierka prihlášok je 9. 11. 2018.

Konferencia Fin.Techsummit 2018 sa koná už 14.11.2018 v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava.

Prihlásiť sa

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Fin.Techsummit