Možnosť štúdia na Fu Jen Catholic University

Radi by sme Vás oboznámili s možnosťou študovať na taiwanskej univerzite Fu Jen Catholic University, ktorá je jednou z popredných ázijských univerzít. V období od 1. do 31. októbra sa študenti môžu prihlásiť na štúdium počas letného semestra 2019. Bližšie informácie nájdete v priloženom plagáte.

Táto najstaršia katolícka univerzita v čínsky hovoriacom svete ponúka možnosť štúdia v týchto odboroch:

• law
  • education
  • foreign languages and literatures
  • communication
  • management