ŠTIPENDIÁ NŠP DO CELÉHO SVETA

Žilinská univerzita v Žiline v spolupráci so SAIA, n. o., pozývajú študentov, doktorandov, pedagógov a výskumníkov na informačné podujatie ŠTIPENDIÁ NŠP DO CELÉHO SVETA.

Na podujatí si predstavíme:

AKÉ? možnosti štipendií a grantov na študijné či výskumné pobyty na univerzite podľa vlastného výberu majú študenti, doktorandi a postdoktorandi,

KDE? vyhľadávať štipendiá a granty,

AKO? podať kvalitnú žiadosť (podkladové materiály a ich formálna i obsahová stránka)

ČÍM? začať (ako osloviť zahraničnú univerzitu, fakultu či katedru, kde získať informácie o vyučovaných predmetoch a pod.).

Tešíme sa na vás dňa 13. marca (utorok) o 13:00 v Zasadacej miestnosti Vedeckej Rady, Nová Menza.

Plagát

Dominika Kacejová