26. medzinárodný seminár doktorandov SEMDOK 2023 / 26th International Seminar of Ph.D. Students SEMDOK 2023

Kategória:
SjF
Dátum:
2023-02-01 00:00 - 2023-02-03 00:00

Dátum konania: 01. - 03. 02. 2023
Druh akcie: Medzinárodná konferencia
Miesto konania: UNIZA Učebno-výcvikové stredisko ŽU Žilina -  Zuberec, Brestová, Západné Tatry (SR)
Odborní garanti: prof. Ing. Otakar Bokůvka, PhD., prof. Ing. Eva Tillová, PhD.,  prof. Ing. Peter Palček, PhD., prof. Ing. František Nový, PhD., KMI SjF UNIZA
Kontakt:
 +421 41 513 2624 / doc. Ing. Lenka Kuchariková, PhD., KMI SjF UNIZA / +421 41 513 2607 / prof. Ing. František Nový, PhD., KMI SjF UNIZA
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Stručný popis: Prezentácia vedeckých výsledkov PhD. študentov z oblasti Strojárskych technológií a materiálov.

Presentation of the scientific results of Ph.D. students from the area of Technology Engineering and Materials.

Všetky termíny:

• Od 2023-02-01 00:00 do 2023-02-03 00:00