Pozvánka – záverečná konferencia k projektu H2020 MoTiV

UNIZA
Dátum:
2020-06-18 09:30 - 13:00

Srdečne Vás pozývame na záverečnú konferenciu projektu H2020 MoTiV (Mobility and Time Value), ktorého cieľom bolo prispieť k výskumu v oblasti hodnoty cestovného času definovaním a overením rámca pre jej odhad prostredníctvom zberu a analýzy údajov v rámci krajín EÚ.

Dáta boli zozbierané prostredníctvom smartfónovej aplikácie Woorti vyvinutej v rámci projektu. Počas konferencie vystúpia viacerí experti z rôznych krajín EÚ, ako napr. Dr. Imre Keseru z Centra urbanistických štúdií v Bruseli, prof. Cristina Pronello z Polytechniky v Turíne, náš bývalý kolega Dr. Giuseppe Lugano z COST Asociácie a tiež partneri projektu, ktorí budú prezentovať výsledky projektu. Projekt MoTiV je jediným výskumno-inovačným projektom H2020 koordinovaný slovenskou univerzitou.

Program konferencie a registrácia

UNIZA