Svetové multidisciplinárne sympózium vied o Zemi

Kategória:
SvF
Dátum:
2020-09-07 08:00 - 2020-09-11 20:00

Dátum konania: 07. - 11. 09. 2020
Druh akcie: Medzinárodné sympózium
Miesto konania: Praha (CZ)
Odborní garanti: prof. Dr. Işık Yilmaz, Cumhuriyet University, Faculty of Engineering, Sivas – Turkey / prof. Dr. Marian Marschalko, Technical University of Ostrava, Ostrava - Czech Republic / prof. Dr. Marian Drusa, University of Žilina, Faculty of Civil Engineering, Žilina - Slovakia
Kontakt:
 +421 41 513 5500 / +421 917 925 044 / prof. Ing. Marián Drusa, PhD. KGt SvF
Web stránka podujatia: https://www.mess-earth.org/index.html
Stručný popis: Hlavným poslaním „Svetového multidisciplinárneho sympózia vied o Zemi - WMESS“ je prispieť k multidisciplinárnemu výskumu, ktorý sa týka atmosféry, biosféry, hydrosféry, litosféry a pedosféry Zeme a vzájomnej interakcie človeka s týmito sférami. Sympózium je zároveň fórom, kde sa prezentujú najnovšie výsledky výskumu z rôznych oblastí vied o Zemi, ktoré zdôrazňujú potrebu pochopenia systému Zeme a nášho miesta v ňom.

The main mission of the "World Multidisciplinary Earth Sciences Symposium - WMESS" is to lead to contribute in multidisciplinary studies related with atmosphere, biosphere, hydrosphere, lithosphere and pedosphere of the Earth and interaction of the human with them. As another mission it will provide a forum for this diverse range of studies which report very latest results and document emerging understanding of the Earth's system and our place in it.

Všetky termíny:

• Od 2020-09-07 08:00 do 2020-09-11 20:00