SmartSoc 2020 workshop

2020-05-11 08:00 - 2020-05-22 20:00

Dátum konania: 11. - 22. 05. 2020
Druh akcie: Workshop
Miesto konania: budovy RA, RC FRI UNIZA Žilina (SR)
Odborní garanti: doc. Ing. Peter Márton, PhD., KMMOA FRI UNIZA / doc. Ing. Emese Tokarčíková, PhD., KMME FRI UNIZA
Kontakt:
 +421 41 513 4053 / +421 905 647 876 / doc. Ing. Peter Márton, PhD., KMMOA FRI UNIZA
Stručný popis: SmartSoc 2020 workshop je aktivitou v rámci projektu „Education of Future ICT Experts Based on Smart Society Needs“, financovaného z programu Erasmus+, kľúčovej akcie KA203 – Strategické partnerstvá. Na tomto podujatí sa stretáva takmer 50 študentov a viac ako 20 vysokoškolských učiteľov z viac ako desiatich partnerských univerzít. Samotnému workshopu predchádza tzv. virtuálna mobilita, v rámci ktorej študenti a ich tútori spolupracujú na pridelenej prípadovej štúdii. Na workshope študenti svoje prípadové štúdie dokončia a odprezentujú. V rámci workshopu sú pre účastníkov pripravené aj zaujímavé prednášky expertov na IKT z partnerských firiem pôsobiacich v Žiline a okolí.

The SmartSoc 2020 workshop is an activity in the frame of the „Education of Future ICT Experts Based on Smart Society Needs“ project, financed by the Erasmus+ programme, the key action KA203 – Strategic partnerships. More than 50 students and more than 20 lecturers from more than 10 project partner HEI will participate. Before this workshop, all students and lecturers participate in the virtual mobility, they elaborate some selected enterpreneurial study. During workshop, the students finalize their work on the studies and show their results. For the workshop participants, several lectures of experst from ICT industry partners from Zilina region are prepared.

Všetky termíny:

• Od 2020-05-11 08:00 do 2020-05-22 20:00