Pozvánka – 3. ročník Medzinárodnej študentskej vedeckej konferencie MedIN

Kategória:
FHV
Dátum:
2019-12-12 09:00

Katedra mediamatiky a kultúrneho dedičstva Vás pozýva na 3. ročník Medzinárodnej študentskej vedeckej konferencie MedIN, ktorá sa bude konať 12.12.2019 o 9:00 v koncertnej sále FHV AFS12, v prostredí Žilinskej univerzite v Žiline. Témami konferencie pre rok 2019 sú: KOMUNIKÁCIA – MÉDIÁ – KULTÚRNE DEDIČSTVO.

Medzinárodná študentská vedecká konferencia MedIN predstavuje odborné a vedecké fórum, ktoré v sebe zahŕňa organizáciu, propagáciu, ale predovšetkým prezentáciu odborných vedomostí a znalostí z oblasti knižnično-informačnej vedy prostredníctvom aktuálnych a autentických študentských výskumov a ich predstavení v rámci uvedeného vedeckého kolokvia.

MedIN je podujatie, ktoré organizujú od roku 2017 pedagógovia a študenti z Katedry mediamatiky a kultúrneho dedičstva na Fakulte humanitných vied Žilinskej univerzity v Žiline. Primárne je konferencia organizovaná pre študentov knižnično-informačných štúdií, ale oblasť zamerania je v superiórnych kontextoch zacielená aj na širšiu sféru humanitných vied v spojitosti s využívaním nových médií, digitálnych fenoménov a budovania modernej informačnej a kultúrnej spoločnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

Plagát 

Fakulta humanitných vied
Žilinská univerzita v Žiline

 
 

Všetky termíny:

  • 2019-12-12 09:00

Powered by iCagenda

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.