XXVIII. R-S-P seminár, Teoretické základy stavebného inžinierstva (28RPS) (2019) / XXVIII R-S-P Seminar, Theoretical Foundation of Civil Engineering (28RSP) (TFoCE 2019)

Kategória:
SvF
Dátum:
2019-09-09 08:00 - 2019-09-13 20:00

Miesto konania: Žilina (SR)
Odborní garanti: prof. Ing. Marián Drusa, PhD., dekan SvF
Kontakt: +421 41 513 5549 / Ing. Andrea Husáriková, dekanát SvF
Web stránka podujatia: http://svf.uniza.sk/
Stručný popis: Všeobecným cieľom seminára/konferencie je výmena poznatkov a skúseností vo vedeckej oblasti medzi Stavebnou fakultou UNIZA a stavebnými fakultami/univerzitami z Poľska (Varšava, Vroclav) a Ruskej federácie (Moskva, Samara, Rostov na Done). Konferencia má tiež za cieľ propagovať pokrok v širokom spektre staviteľstva.

The general objective of the seminar / conference is to exchange knowledge and experiences in science between UNIZA Faculty of Civil Engineering and Civil Engineering faculties / universities from Poland (Warsaw, Wroclaw) and the Russian Federation (Moscow, Samara, Rostov on Don). The conference also aims to promote progress in a wide spectrum of constructions.

Všetky termíny:

• Od 2019-09-09 08:00 do 2019-09-13 20:00