Dopravné inžinierstvo 2019 / Transportation engineering 2019

FPEDAS
Dátum:
2019-06-05 08:00 - 2019-06-06 20:00

Miesto konania: ešte nie je určené (SR)
Odborní garanti: doc. Ing. Marián Gogola, PhD., KCMD, FPEDAS, UNIZA
Kontakt: +421 41 513 3546 / doc. Ing. Marián Gogola, PhD., KCMD, FPEDAS, UNIZA
Web stránka podujatia: web stránka podujatia bude dostupná neskôr
Stručný popis: Cieľom konferencie je výmena ako aj prezentácia vedeckých a odborných poznatkov v oblasti dopravného inžinierstva. Samotné poznatky budú prezentované jednak výskumnými inštitúciami, inštitúciami z praxe ako aj iných oblastí. Konferencia vytvorí priestor na prezentovanie aj praktických ukážok z praxe ako aj možnosti riešenia súčasných problémov v slovenských mestách a regiónoch.

The aim of the conference is scientific and technical knowledge exchange and presentation in area of transportation engineering. The knowledge will be presented by various research institutions, institutions from practice as well as from other areas. The conference will also create the space for presentation of practical demonstration of practice as well as for presentation of solutions for recent problems in Slovak towns and regions.

Všetky termíny:

• Od 2019-06-05 08:00 do 2019-06-06 20:00