Riešenie krízových situácií v špecifickom prostredí – RSK 2019 / Solving of crisis situations in specific environment – RKS 2019

Kategória:
FBI
Dátum:
2019-05-22 08:00 - 2019-05-23 20:00

Miesto konania: Areál Žilinskej univerzity - Veľký Diel, Univerzitná 8215/1, 01026 Žilina (SR)
Odborní garanti: prof. Ing. Ladislav ŠIMÁK, PhD., Katedra krízového manažmentu / prof. Ing. Zdeněk DVOŘÁK, PhD., Katedra technických vied a informatiky / prof. Ing. Tomáš LOVEČEK, PhD., Pracovisko výskumu bezpečnosti / prof. Ing. Jana MÜLLEROVÁ, PhD., Katedra požiarneho inžinierstva
Kontakt: +421 41 513 6748 / doc. Ing. Katarína Buganová, PhD., Fakulta bezpečnostného inžinierstva, Katedra krízového manažmentu
Web stránka podujatia: http://fbi.uniza.sk/kkm/
Stručný popis: Cieľom konferencie je výmena teoretických poznatkov získaných z vedecko - výskumnej činnosti a praktických skúseností z krízového riadenia vo verejnej správe i v podnikateľských subjektoch, z problematiky ochrany osôb a majetku, problematiky bezpečnosti a ochrany kritickej infraštruktúry, protipožiarnej bezpečnosti a záchranných služieb.
The aim of the conference is to exchange the theoretical knowledge gained from scientific research and practical experience of crisis management in public administration and business entities, in issues of civil protection and property protection, safety and security, critical infrastructure protection, fire safety and rescue services.

Všetky termíny:

• Od 2019-05-22 08:00 do 2019-05-23 20:00