Informačný deň H2020

UNIZA
2018-02-28 09:30
Nová Menza, zasadacia miestnosť Vedeckej rady

Dovoľujeme si Vás informovať, že ERAdiate tím v spolupráci s CVTI organizuje Informačný deň H2020 pracovného programu 2018-2020 pre inteligentnú zelenú a integrovanú dopravu. Informačný deň sa bude konať 28. 2. 2018 v zasadacej miestnosti Vedeckej rady na Novej menze a bude prebiehať v anglickom jazyku.

Registrácia

Záujemcov prosíme, aby sa zaregistrovali najneskôr do 16. 2. 2018, keďže kapacita miest je obmedzená.

Zároveň by sme Vás radi informovali, že ERAdiate tím sprístupnil na svojej stránke sprievodcu pri príprave a implementácií projektov: http://www.erachair.uniza.sk/wp-content/uploads/2017/06/Guide-for-preparation-and-implementation-of-RI-projects_PUBLIC.pdf

prof. Ing. Tatiana Kováčiková, PhD.
ERA Chair Holder
ERAdiate project on Intelligent Transport Systems