Zváranie termoplastov v priemysle / Welding of thermoplastics in industry

2023-04-19 00:00 - 2023-04-20 00:00

Dátum konania: 19. - 20. 04. 2023
Druh akcie: Konferencia
Miesto konania: Hotel Grand Jasná, Demänová (SR)
Odborní garanti: TÜV SÜD Slovakia / UNO Praha / Strojnícka fakulta UNIZA
Kontakt:
 +421 41 513 2768 / doc. Ing. Miloš Mičian, PhD., KTI SjF UNIZA
Web stránka podujatia: https://www.fstroj.uniza.sk/
Stručný popis: Prvý ročník medzinárodnej konferencie, ktorej cieľom je prezentácia problematiky zvárania termoplastov. Prednášky budú fokusované do štyroch sekcii a to: zváranie potrubných systémov; zváranie plastových konštrukcií, nádrží a zásobníkov; nedeštruktívne a deštruktívne skúšanie a vzdelávanie zváračského personálu. Hlavným organizátorom bude spoločnosť TÜV SÜD Slovakia a UNO Praha. Strojnícka fakulta UNIZA bude partnerom a spoluorganizátorom konferencie.

The first year of the international conference, the goal of which is the presentation of the issue of thermoplastic welding. The lectures will be focused on four sections, namely: welding of pipeline systems; welding of plastic constructions, tanks and reservoirs; non-destructive and destructive testing and training of welding personnel. The main organizer will be TÜV SÜD Slovakia and UNO Praha. The UNIZA Faculty of Mechanical Engineering will be a partner and co-organizer of the conference.

All Dates

• From 2023-04-19 00:00 to 2023-04-20 00:00