Riadenie bezpečnosti cestnej infraštruktúry / Road safety infrastructure management

Category
FPEDAS
2023-02-15 00:00 - 2023-02-16 00:00

Dátum konania: 15. - 16. 02. 2022
Druh akcie: Workshop
Miesto konania: UNIZA (SR)
Odborní garanti: prof. Ing. Jozef Gnap, PhD. / prof. Ing. Miloš Poliak, PhD., KCMD FPEDAS UNIZA
Kontakt:
 +421 41 513 3562 / Ing. Miroslava Mikušová, PhD., KCMD FPEDAS UNIZA
Web stránka podujatia: https://infroad.eu/
Stručný popis: Workshop je určený pre vysokoškolských pedagógov a študentov inžinierskeho a doktorandského stupňa vysokoškolského štúdia ako aj pre odbornú verejnosť so záujmom o predmetnú problematiku. Súčasťou programu bude predstavenie kurzu dištančného vzdelávania v oblasti riadenia bezpečnosti cestnej infraštruktúry, ktorý bol vytvorený v rámci medzinárodného projektu „Európske digitálne vzdelávanie v oblasti riadenia cestnej infraštruktúry - InfRO@D“, so zameraním sa na nasledujúce moduly: Bezpečnostný audit a cestná bezpečnostná inšpekcia, Bezpečnosť zraniteľných účastníkov cestnej premávky, Použitie IDS v rámci riadenia bezpečnosti dopravy.

The workshop is intended for university teachers and students of engineering and doctoral degrees, as well as for the professional public with an interest in the issue in question. The program will include the presentation of a distance learning course in the field of road infrastructure safety management, which was created as part of the international project "European digital education in the field of road infrastructure management - InfRO@D", focusing on the following modules: Safety audit and road safety inspection, Safety of vulnerable road users, Use of IDS in traffic safety management.

All Dates

• From 2023-02-15 00:00 to 2023-02-16 00:00