21. reprezentačný ples UNIZA (9. február 2018)

Veľkolepý 21. reprezentačný ples Žilinskej univerzity dňa 9. februára 2018 sa všetkým účastníkom vryl do pamäti ako ples plný zábavy, skvelých hudobných vystúpení a priateľských rozhovorov. Tento ples bol však okrem iného výnimočný aj tým, že otvoril rok osláv vzniku Žilinskej univerzity v roku 1953.

Po slávnostnom prípitku nasledovalo vystúpenie Tanečnej školy Petra Ciekera. Počas večere hral známe melódie výborný huslista StrinGman. Hudobnej skupine Starmania sa podarilo zaplniť celý parket už od prvých tónov. Po ich vystúpení známy FS Stavbár vo foyer predviedol svoje spevácke a tanečné umenie. Neskôr však už prišla hlavná hviezda včera, ktorú všetci netrpezlivo očakávali - Kandráčovci. Táto nezameniteľná hudobná formácia nezostala nič dlžná svojej povesti a vystúpenie zanechalo v hosťoch nezabudnuteľný dojem. O zábavu po polnoci sa postaral DJ Lukáš Fiala.