Séria unikátnych prednášok v Žiline

V rámci Startup Sharks Roadshow 2015 sa pod záštitou Slovak Business Agency v spolupráci so Žilinskou univerzitou v Žiline a Univerzitným vedeckým parkom Žilinskej univerzity uskutoční séria unikátnych prednášok a osobných konzultácií s TOP svetovými spíkrami.

Táto výnimočná udalosť bude prebiehať v stredu 25. februára 2015 v aule 5 na rektoráte Žilinskej univerzity v Žiline v čase od 9,00 – 17,00 hodiny. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí rozmýšľajú nad začatím podnikania, či každý, kto má záujem stretnúť profesionálov zo Silicon Valley a dozvedieť sa niečo nové.

Postupne sa predstavia nasledovní piati svetoví spíkri:

Alfredo Coppola, co-CEO v najstaršom high-tech biznis inkubátore v Silicon Valley, s tematikou „Understanding and Doing Business in Silicon Valley“.

Chris Burry, co-CEO v US Market Access Center a odborný asistent na University of California for Entrepreneurship and Technology, porozpráva o „Planning for Global Expansion“.

Gigi Wang je skúsenou líderkou v oblasti globálneho podnikania a inovácií. Vystúpi s prednáškou „3 Challenges Every Startup Faces“.

Ken Singer je riaditeľom Center for Entrepreneurship and Technology na UC Berkeley a zakladatelom The Applied Innovation Institute. Jeho témou prednášky je „The Role of Culture in Startups“.

Posledným prednášajúcim v poradí bude Bill Reichert, riaditeľ Garage Technology Ventures. Má viac ako 20 rokov skúseností v podnikaní a bude informovať o „Raising Capital in Silicon Valley“.

"Slovak Business Agency chce prostredníctvom prednášok a osobných konzultácií so svetovými spíkrami zo Silicon Valley podporiť záujem o podnikanie ako také a zároveň pomôcť podnikateľom cennými radami. Cieľovou skupinou sú najmä študenti univerzít, začínajúci aj etablovaní podnikatelia, členovia startupovej komunity na Slovensku, absolventi, vedátori, ale aj nezamestnaní," priblížil generálny riaditeľ SBA Branislav Šafárik.

V rámci pokračovania Startup Sharks Roadshow 2015 Slovak Business Agency v spolupráci s Bankou Žilina pozýva všetkých na ďalšie osobné konzultácie so svetovými spíkrami, ktoré sa uskutočnia 26. februára 2015 v priestoroch Banky Žilina. Prednášky a osobné konzultácie budú prebiehať v anglickom jazyku, bez tlmočenia a účasť je bezplatná.

Viac informácií nájdete na: www.sbagency.sk/roadshow

 

 

Mgr. Samia Ait Zaoucheová

Univerzitný vedecký park

Žilinská univerzita v Žiline

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.

EN Menu