19. seminár traťového hospodárstva STRAHOS 2021 / 19th Seminar of Track Management STRAHOS 2021

Kategória:
SvF
Dátum:
2021-03-25 00:00 - 2021-03-26 20:00

Dátum konania: 25. - 26. 03. 2021
Druh akcie: Odborný seminár
Miesto konania: Poprad (SR)
Odborní garanti: Ing. Libor Ižvolt, PhD., KZSTH SvF UNIZA / Bc. Milan Kubiček, ŽSR
Kontakt:
 +421 41 513 5801 / Mgr. Zuzana Pudiková, KZSTH SvF UNIZA
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Web stránka podujatia: https://svf.uniza.sk/strahos/
Stručný popis: Stretnutie odborných pracovníkov pracujúcich v oblasti železničného staviteľstva a traťového hospodárstva. Prezentovanie skúseností z prípravy, realizácie modernizácie a údržby modernizovaných železničných tratí a nových konštrukcií a materiálov na stavbu a opravy železničných tratí a zariadení. Informácie o nových technológiách na diagnostiku, údržbu, opravy a modernizáciu železničných tratí a o stratégiách a legislatívnych podmienkach realizácie stavebnej činnosti v železničnom staviteľstve. Súčasťou seminára je aj špeciálna sekcia ‚New Railway Structures of Tracks and Stations‘ a Workshop ‚Railways – Research Activities of Young Researchers‘, ktoré sú podporené grantom Medzinárodného vyšehradského fondu v projekte ‚Special Section and Workshop on Seminar Track Management STRAHOS‘.

Meeting of specialised workers in railway engineering and track management.Presentation of experience in preparation, realisation of modernisation and maintenance of modernised railway lines and new structures and materials for building and reparation of railway tracks and equipment. Information about new technologies for diagnostic, maintenance, reparation and modernisation of railway tracks and about strategies and legislative conditions of realisation of building activity in railway engineering. The seminar also includes a special section “New Railway Structures of Tracks and Stations” and a Workshop “Railways - Research Activities of Young Researchers”, which are supported by a grant from the International Visegrad Fund in the project “Special Section and Workshop on Seminar Track Management STRAHOS”.

 
 

Všetky termíny:

  • Od 2021-03-25 00:00 do 2021-03-26 20:00

Powered by iCagenda

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.