OSSConf2019 Otvorený softvér vo vzdelávaní, výskume a IT riešeniech / Open Source Software in Education, Reserach and IT Solutions

Kategória:
FRI
Dátum:
2019-07-02 08:00 - 2019-07-04 20:00

Miesto konania: FRI UNIZA (SR)
Odborní garanti: prof. Ing. Karol Matiaško, PhD., FRI UNIZA
Kontakt: +421 41 513 4279 / RNDr. Aleš Kozubík, PhD., Fakulta riadenia a informatiky, Katedra matematických metód a operačnej analýzy
Web stránka podujatia: http://ossconf.soit.sk/
Stručný popis: Medzinárodnú vedeckú konfernciu OSSConf organizujeme každoročne od roku 2009. Je stretnutím odborníkov z akademickej obce, IT praxe a vzdelávania všetkých typov škôl. Jej cieľom je výmena skúseností z využívania a prezentácia noviniek vo svete otvorených technológií. Vítané sú najmä príspevky z oblastí vývoja OSS, OSS vo vzdelávaní, LaTeX a jeho priatelia, otvorený hardvér, otvorené GIS a otvorené dáta.

The International Scientific Conference OSSConf has been organized every year since 2009. It represents a meeting of the academic community, experts from IT practice and education of all types of schools. The aim of the conference is to exchange experiences from the use and presentation of novelties in the world of open technologies. We wlecome presentations concerned in OSS development, OSS in education and reasearch, LaTeX and its friends, open hardware, open GIS and open dasta.

Všetky termíny:

• Od 2019-07-02 08:00 do 2019-07-04 20:00