Pozvánka na Asseco Deň príležitostí

UNIZA
Dátum:
2019-03-14 09:00

Srdečne vás pozývame na inšpiratívny zážitkový deň Asseco Deň príležitostí, ktorý sa bude konať dňa 14. marca na Žilinskej univerzite.

Nenechajte si ujsť príležitosť otestovať sa, príďte sa poradiť s top odborníkmi z rôznych oblastí, zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži, navštívte náš fotokútik, ponúknite sa chutnými koláčikmi a kávičkou z dielne Pána Králička. Tešíme sa na vás pri stánkoch vo foyer od 9.00 – 15.00.

Najmä si ale nenechajte ujsť hlavný bod programu celého dňa a síce inšpiratívnu prednášku Jozefa Kleina, CEO Asseco CE, Podnikateľa roka 2016, ktorý nám priblíži svoju cestu z programátorskej stoličky až do manažérskeho kresla jednej z najväčších IT firiem v Európe. Prednášku moderuje Matej Cifra – SAJFA. Na záver prednášky sa môžete tešiť na slávnostné vyhlásenie víťaza hry There is a new AI in town a odovzdanie hlavnej ceny iPhone XR 256GB. Tešíme sa na vás od 10:00 – 11:30 v Aule2.

Jozef Klein absolvoval Matematicko-fyzikálnu fakultu UK v Bratislave, odbor teoretická kybernetika a matematická informatika. Pre spoločnosť Asseco CE pracuje od roku 1996. Od roku 2002 je predsedom predstavenstva Asseco Central Europe na Slovensku, od decembra 2009 aj predsedom predstavenstva Asseco Central Europe v ČR. V obidvoch spoločnostiach zároveň vykonáva funkciu CEO. Od októbra 2009 zastáva aj významnú funkciu CEO na celoeurópskej skupinovej úrovni Asseco Group. Získal ocenenie IT osobnosť roka 2010, udeľované neformálnym združením v rámci ICT komunity ako aj ocenenie Podnikateľ roka 2016.

Vstup je voľný a všetci ste vítaní!

Leták

Súťaž