Beh 17. november

Beh 17. novembra je jedným z najstarších bežeckých podujatí na Slovensku. Za ideálneho počasia sa na štart jeho 52. ročníka postavilo spolu úctyhodných 404 pretekárov v 11 kategóriách, pričom väčšinu štartovného poľa opäť tvorili deti a mládež Žilinského kraja. Veríme, že Beh 17. novembra bude mať aj naďalej svoje pevné miesto v bežeckom kalendári všetkých vekových kategórií. V kategóriách vysokoškolákov štartovalo spolu 20 pretekárov z UNIZA, UK Bratislava, SSC Púchov a SRTG Prievidza.

Mediálnymi partnermi akcie boli študentské rádiá RAPEŠ a RádioX. Finančne podujatie podporilo mesto Žilina a Slovenská asociácia univerzitného športu, 80 litrov horúceho čaju sponzorsky poskytla Menza Žilinskej univerzity. Veľká vďaka!

Farby UNIZA hájili vysokoškoláci i zamestnanci: Tomáš Grečko, Timotej Židuljak, Filip Pekarík, Ondrej Kubala, Timotej Kapinay, Richard Joch, Lukáš Bobuľa, Peter Svidroň, Martin Jankula, Ján Čáni, Ondrej Fatranský, Ľudmila Čániová, Anna Babinská, Jana Bednáriková, Marta Šipulová, Tatiana Máňová, Mária Zorská, Veronika Ďuricová, doc. Ing. Pavol Kráľ, PhD., Ing. Katarína Janošková, PhD. a Ing. Milan Tabak.

Výsledky

ÚTV UNIZA

beh SSE

beh4

beh3

beh6

beh1

beh5

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.