Pozvánka na prednášku "SLA Life Cycle Automation and Management for Cloud Services"

Pozývame Vás na prednášku na tému "SLA Life Cycle Automation and Management for Cloud Services". Prednášateľom bude Prof. Dr. Alexander Schill, z Technickej univerzity Drážďany, Fakulty informatiky. V rámci prednášky sa dozviete aj základné informácie o študijných programoch na TU Dresden zameraných na ICT.

Termín - utorok, 10.10.2017 od 13:00 h, v Informačnom centra FRI (RA002)

Pozvaná prednáška Erasmus+

Doc. Ing. Peter Márton, PhD.
Prodekan pre zahraničné vzťahy
Žilinská univerzita v Žiline