Pozvánka na prednášku

Plagát

Fakulta humanitných vied ŽU v Žiline, Katedra mediamatiky a kultúrneho dedičstva a Katedra architektúry a urbanistiky, Kielce University of Technology, vás srdečne pozývajú na prednášku: "Ochrona architektury drewnianej w skansenach na przykładzie, Muzeum Wsi Kieleckiej w Kielcach", ktorá sa koná v utorok, dňa 5.5.2015 od 12:00 hod. v CO kryte (kreatívne štúdio). Prednáša Dr hab. Elżbieta Szot-Radziszewska zo susedného Poľska z Katedry architektúry a urbanistiky, Fakulty stavebného inžinierstva a architektúry. Je určená najmä pre študentov Katedry mediamatiky a kultúrneho dedičstva, prvého a druhého ročníka bakalárskeho stupňa. Pozvanie však platí aj pre celú akademickú obec  ŽU v Žiline a širokú verejnosť. Prednáška bude prebiehať v poľskom jazyku. Tešíme sa na vás!